EN G-PLAN UTVIDGA MATBORD.

EN G-PLAN UTVIDGA MATBORD.
2865364. EN G-PLAN UTVIDGA MATBORD.

Övre ytan glider isär vardera sidan, avslöjar en hopfällbar utsträckande mittsektion. Höjd 74cm x Längd 163cm x Diameter 106.5cm. Utökad längd 209cm.

Allmän slitage med repor och tecken på blekning. Mellersta hopfällbar sektion kommer att behöva invertera så allt sitter i jämnhöjd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 298