2865364. EN G-PLAN UTVIDGA MATBORD.
Övre ytan glider isär vardera sidan, avslöjar en hopfällbar utsträckande mittsektion. Höjd 74cm x Längd 163cm x Diameter 106.5cm. Utökad längd 209cm.
Allmän slitage med repor och tecken på blekning. Mellersta hopfällbar sektion kommer att behöva invertera så allt sitter i jämnhöjd.