BIRGITTA LUNDBERG-SÖDERSTRÖM. "Vinterväxter" akvarell, signerad.

2865316. BIRGITTA LUNDBERG-SÖDERSTRÖM. "Vinterväxter" akvarell, signerad.

Bildyta ca 72 x 58 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta ca 72 x 58 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 803