SPEGEL, venetiansk typ, 1900-tal.

286515. SPEGEL, venetiansk typ, 1900-tal.

Glas och blommor i ramverk.
Höjd 52 cm, bredd 41 cm.

Lösa delar
Saknas delar och en dekorblomma
Trasiga delar
Missfärgning
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Glas och blommor i ramverk.
Höjd 52 cm, bredd 41 cm.

Lösa delar
Trasiga delar
Missfärgning
Bruksslitage.

Antal besök: 1 114