ALADOBFORM, lergods, Höganäs 1800-tal.

286512. ALADOBFORM, lergods, Höganäs 1800-tal.

Mönster i botten av vindruvsklase. Otydlig signatur.

Bruksslitage, smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, smärre nagg.

Antal besök: 1 577