RADIOMOTTAGARE, med hörlurar, Sachenwerk RDE, 1920-tal.

28648. RADIOMOTTAGARE, med hörlurar, Sachenwerk RDE, 1920-tal.

Diameter ca 15 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 15 cm.

Slitage och skador.

Antal besök: 547