VAS, stengods, Berndt Friberg, Gustavsberg studio, 1966.

286487. VAS, stengods, Berndt Friberg, Gustavsberg studio, 1966.

Vit harpälsglasyr.
Höjd ca. 8,5 cm.
Signerad Friberg Studiohanden. Årsbokstaven H.

Bruksslitage. Mindre märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vit harpälsglasyr.
Höjd ca. 8,5 cm.

Bruksslitage. Mindre märken.

Antal besök: 834