LOCKASK, stengods, Argenta, Wilhelm Kåge, Gustavsberg.

286440. LOCKASK, stengods, Argenta, Wilhelm Kåge, Gustavsberg.

Grön glasyr, silverdekor med rökande kvinna.
Längd ca. 14, höjd 4,5 cm.
Signerad GUSTAVSBERG ARGENTA 1125.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 14, höjd 4,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 396