BRICKBORD, rotting, 1900-tal.

BRICKBORD, rotting, 1900-tal.
2864088. BRICKBORD, rotting, 1900-tal.

2 st våningar med sarg i form av vågor.
Längd ca 50, bredd 33, höjd 59 cm.

Bruksslitage, märken.

Tema

Sommarhuset

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, märken.

Tema

Sommarhuset

Antal besök: 1 288