VÄGGAPPLIQUER, ett par, mässing, rokokostil, 1900-talets första hälft.

286405. VÄGGAPPLIQUER, ett par, mässing, rokokostil, 1900-talets första hälft.

Höjd 31 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 31 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 629