LJUSSTAKAR, 3 st, varav 2 st Gunnar Ander, Ystad metall, 1900-tal.

286385. LJUSSTAKAR, 3 st, varav 2 st Gunnar Ander, Ystad metall, 1900-tal.

I form av katter.
Höjd 12,5 - 76,5 cm.

Bruksslitage, färgbortfall, stearinrester.

Gör en kostnadsfri värdering!

I form av katter.
Höjd 12,5 - 76,5 cm.

Antal besök: 500