TRÄDGÅRDSTOLAR, 2 st. Grythyttanstil. 1900-tal.

286372. TRÄDGÅRDSTOLAR, 2 st. Grythyttanstil. 1900-tal.

Total höjd 81 cm.

Väderbitet trä. Bruksslitage. Färgbortfall. Rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd 81 cm.

Antal besök: 720