BARVAGN, 1930/40-tal.

BARVAGN, 1930/40-tal.
286366. BARVAGN, 1930/40-tal.

Skiva med intarsiadekor. Skivan kan skjutas bakåt då dörrarna är öppna. Längd 70,5, bredd 40,5, höjd ca 64 cm.

Slitage, märken, fläckar. Senare bemålning. Dörrar går inte att stänga/låsa. Stötmärken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
286366. BARVAGN, 1930/40-tal.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 292