FLAMSKVÄV. 1900-talets senare del.

2863654. FLAMSKVÄV. 1900-talets senare del.

52 x 58 cm
Signerad EP 1970.

Ringa bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

52 x 58 cm
Signerad EP 1970.

Ringa bruksslitage.

Antal besök: 310