SÄNGGAVLAR, stomme, Carl Malmsten.

286350. SÄNGGAVLAR, stomme, Carl Malmsten.

Sidor längd 190 cm.
Gavlar innerbredd 86 cm. Höjd 78, längd 93 cm.

Slitage, repor, färgfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sidor längd 190 cm.

Slitage, repor, färgfläckar.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 867