Storlek enligt kartong S-L.
Skor, ett par, längd ca. 24,5 cm.
Knästrumpor, storlek 36-44.
Blus, längd ca. 57, armlängd 72 cm.
Näsduk, hätta.
Ett par örhängen och brosch i silver.
Klänning, längd ca. 115 cm.
Klut, ca. 17x17 cm.
Bälte med silverspännen, längd ca. 83 cm.
Väska, daterad 1985.
Underkjol, längd ca. 75 cm.
Förkläde, ca. 65x72 cm.
Bruksslitage.
Storlek enligt kartong S-L.
Knästrumpor, storlek 36-44.
Näsduk, hätta.
Klänning, längd ca. 115 cm.
Klut, ca. 17x17 cm.
Väska, daterad 1985.
Underkjol, längd ca. 75 cm.
Förkläde, ca. 65x72 cm.
Bruksslitage.