SLAGLÅSPISTOL, Sverige, 1800-tal.

2862792. SLAGLÅSPISTOL, Sverige, 1800-tal.

Pipa kaliber ca 10 mm, längd ca 12,5 cm.
Total längd ca 24 cm.

Slitage, skador, defekt lås, rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total längd ca 24 cm.

Antal besök: 735