GOLVUR, urtavlan märkt C F Frén, Eskilstuna, 1800-tal.

286263. GOLVUR, urtavlan märkt C F Frén, Eskilstuna, 1800-tal.

Lod och pendel finns. Höjd ca 212 cm.

Sliatge och skador, renoverad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 437