VATTENTUNNA och HINK, 18 och 1900-tal.

28618. VATTENTUNNA och HINK, 18 och 1900-tal.

Tunnans höjd 57 cm.

Skador och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tunnans höjd 57 cm.

Skador och lagningar.

Antal besök: 1 050