OKÄND KONSTNÄR, gårdshus, olja på papp-pannå, signerad Cederberg 26.

286131. OKÄND KONSTNÄR, gårdshus, olja på papp-pannå, signerad Cederberg 26.

Mått: 32x34 cm.

Smärre färgsläpp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: 32x34 cm.

Smärre färgsläpp.

Antal besök: 631