BYRÅ, 1950/60-tal.

BYRÅ, 1950/60-tal.
286099. BYRÅ, 1950/60-tal.

Teak.
Ca. längd 60, bredd 33, höjd 99 cm.

Bruksslitage. Repor. Brännmärke.

Gör en kostnadsfri värdering!
286099. BYRÅ, 1950/60-tal.

Teak.

Antal besök: 669