BORD, 1900-talets andra hälft.

286079. BORD, 1900-talets andra hälft.

Perstorpsskiva.
Utdragbara skivor.
Total längd ca. 126, bredd 60, höjd 72 cm.

Bruksslitage. Torrsprickor på ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Perstorpsskiva.
Utdragbara skivor.

Antal besök: 425