SLAGBORD, 1800-tal.

SLAGBORD, 1800-tal.
286075. SLAGBORD, 1800-tal.

Längd 103, bredd 38 samt 2 slag á 69, höjd 75 cm.

Åldersslitage, grindar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
286075. SLAGBORD, 1800-tal.

Antal besök: 835