VATTENKOMPASS till SKEPP/UBÅT, metall samt glas, Type "P10", No "7953T", Tre Kronor, 1900-tal.

286072. VATTENKOMPASS till SKEPP/UBÅT, metall samt glas, Type "P10", No "7953T", Tre Kronor, 1900-tal.

Diameter 18,5, höjd 9,2 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 18,5, höjd 9,2 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 756