MATSALSBORD , 1800-tal.

MATSALSBORD , 1800-tal.
286018. MATSALSBORD , 1800-tal.

Längd 137, bredd 105, höjd 76, 2 skivor 59 cm vardera.

Bruksslitage, fläckar, smärre fanerresning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 902