PERSTORPSBORD.

PERSTORPSBORD.
2859989. PERSTORPSBORD.

Höjd ca 74 cm
Bredd ca 110 cm
Djup ca 80 cm
Iläggsskivor ca 39 cm x 2st.

Bruksslitage, repor & märken.

Gör en kostnadsfri värdering!
2859989. PERSTORPSBORD.

Höjd ca 74 cm
Bredd ca 110 cm
Djup ca 80 cm
Iläggsskivor ca 39 cm x 2st.

Bruksslitage, repor & märken.

Antal besök: 2 619