FÅTÖLJER, ett par, omkring 1900-talets mitt.

285989. FÅTÖLJER, ett par, omkring 1900-talets mitt.

Bredd 63, djup 75, höjd ca 81 cm.

Bruksslitage, viss solblekning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 535