FÅTÖLJER, ett par, omkring 1900-talets mitt.

285984. FÅTÖLJER, ett par, omkring 1900-talets mitt.

Bredd 59, djup 70, höjd 80 cm.

Slitage, viss solblekning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, viss solblekning.

Antal besök: 593