MARY ANN ROSE. Olja på duk, Komposition, signerad ROSE.

285974. MARY ANN ROSE. Olja på duk, Komposition, signerad ROSE.

Inköpt i Malmö på Bulowska Galleriet 1989.
67 X 52 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

67 X 52 cm.

Antal besök: 1 401