FIGURINER, 3 st. gjutmassa.

FIGURINER, 3 st. gjutmassa.
2859627. FIGURINER, 3 st. gjutmassa.

20 cm - ca 32 cm hög.

Bruksskick, avslag, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

20 cm - ca 32 cm hög.

Bruksskick, avslag, nagg.

Antal besök: 281