SKÅL, porslin, "Pynta", Stig Lindberg. 1950-tal.

285942. SKÅL, porslin, "Pynta", Stig Lindberg. 1950-tal.

Dekor i form av saftflaskor, rädisor, koppar samt slevar.
Diameter 12,5 cm, höjd 6,4 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 857