VÄGGRELIEF, trä, "Albert Engström", signerad E. Ello.

2859386. VÄGGRELIEF, trä, "Albert Engström", signerad E. Ello.

"Det var faen va statsban bivit smalspårig".
80 x 55 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

80 x 55 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 423