KÖKSSKÅP/VITRINSKÅP,delbart.

KÖKSSKÅP/VITRINSKÅP,delbart.
2859291. KÖKSSKÅP/VITRINSKÅP,delbart.

Höjd ca 98/84 cm
Bredd ca 156 cm
Djup ca 32/41 cm.

Bruksslitage, repor & märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 98/84 cm
Bredd ca 156 cm
Djup ca 32/41 cm.

Bruksslitage, repor & märken.

Antal besök: 485