TOALETTBORD, Karl Johan, 1800-tal.

285842. TOALETTBORD, Karl Johan, 1800-tal.

Längd 84, bredd 44, höjd 145 cm.

Slitage och skador, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 844