ALGOT RINGSTRÖM. Olja på duk, signerad.

2858240. ALGOT RINGSTRÖM. Olja på duk, signerad.

Gårdsmotiv.
Ca 23x35cm.

Duk något vågig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gårdsmotiv.
Ca 23x35cm.

Duk något vågig.

Antal besök: 226