SOLGLASÖGON, 2 st, bl.a Ray-Ban, modell nr W3098.

285802. SOLGLASÖGON, 2 st, bl.a Ray-Ban, modell nr W3098.

1 par solglasögon märkta Ray-Ban modell nr W3098.
1 par solglasögon, märkta B & L Ray-Ban.

Hårda fodral medföljer.

Repor
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hårda fodral medföljer.

Repor
Bruksslitage.

Antal besök: 1 699