PARAPLYSTÄLL, England, 1900-tal.

285759. PARAPLYSTÄLL, England, 1900-tal.

Brunt skinn. Dekor med riddare, häst och lejon.
Höjd med handtag 65 cm. Diameter 25 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersrelaterat slitage.

Antal besök: 542