FOTOGRAFI, Anita Ekberg, 1950-tal handsignerad autograf.

285737. FOTOGRAFI, Anita Ekberg, 1950-tal handsignerad autograf.

Mått med ram 19,5 x 14,5 cm.

Ej urtagen ur ramen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått med ram 19,5 x 14,5 cm.

Ej urtagen ur ramen.

Antal besök: 1 546