285728. FIORINI, MARCELL. ”L'ille de Ri”, etsning, tecken. nere till höger. num. 9/120.
Fiorini, Marcell (1922)
”L'ille de Ri”, 9I120, Signerad fram höger, På ”L'ouvre Gravée”.
Numrerad: 9/120
Mått: 34 x 49 cm (höjd x bredd)
Hela arket: 50 x 65 cm (Höjd x Bredd).
Välbevarad. passepartout.