STOL, rotting, 1900-tal.

STOL, rotting, 1900-tal.
285720. STOL, rotting, 1900-tal.

Hjärtformad rygg.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hjärtformad rygg.

Slitage.

Antal besök: 913