2 halvädelstenar lejon siffror.

2857129. 2 halvädelstenar lejon siffror.

2 tigeröga och malakit lejon figurer. Mått ca. L x H 13cm x 5cm - 8cm.

tecken på slitage, några repor på ytan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 434