HÄNGARE, 2 st, allmoge 1800-tal.

285685. HÄNGARE, 2 st, allmoge 1800-tal.

Längd ca 90 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 90 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 551