VASER OCH SKÅL, 5 delar, lergods, Mari Simmulson, Upsala Ekeby, för Turitz&Co, signerade.

28568. VASER OCH SKÅL, 5 delar, lergods, Mari Simmulson, Upsala Ekeby, för Turitz&Co, signerade.

Höjd ca 3,5-20 cm.

Smärre slitage, skål med glasyrspricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 3,5-20 cm.

Antal besök: 3 595