YTTERFODER, gjutjärn, reliefdekor.

285671. YTTERFODER, gjutjärn, reliefdekor.

Höjd 36, bredd 35, längd 70.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 36, bredd 35, längd 70.

Slitage, skador.

Antal besök: 856