ALOIS MORAVEC. 7 st blanteknik + 2 olja på papper/pannå.

285662. ALOIS MORAVEC. 7 st blanteknik + 2 olja på papper/pannå.

Alois MORAVEC (1899-1987).

Blandteknik, 15x21 cm.
Stilleben 37x28 cm.
Åsnekärra 25x35 cm.
Oramade.

Visst slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Alois MORAVEC (1899-1987).

Blandteknik, 15x21 cm.
Stilleben 37x28 cm.
Åsnekärra 25x35 cm.
Oramade.

Visst slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 920