GOLVLAMPA, mässing, 1960/70-tal.

285661. GOLVLAMPA, mässing, 1960/70-tal.

3 ljuspunkter med separata strömbrytare. Höjd ca 168 cm.

Slitage, fläckar. Fot med buckla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 685