STOLAR, 2 +1 st, omkring 1900.

28566. STOLAR, 2 +1 st, omkring 1900.

Två av stolarna med ryggklädsel i rotting.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 599