BORDSLAMPOR, ett par, Uno & Östen Kristiansson, Luxus. 1960-tal.

285654. BORDSLAMPOR, ett par, Uno & Östen Kristiansson, Luxus. 1960-tal.

Lampfot i teak/jakaranda, skärm klädd i orange textil. Höjd.

Bruksslitage, märken. Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 582