ENDRE NEMES. "Homo volans", kolorerad etsning, signerad och daterad 1968.

285646. ENDRE NEMES. "Homo volans", kolorerad etsning, signerad och daterad 1968.

Bildyta 49 x 60 cm.

ej examinerad ur ram.

Endre Nemes (1909–1985)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 49 x 60 cm.

ej examinerad ur ram.

Endre Nemes (1909–1985)

Antal besök: 1 166