HJÄLMAR, 2 st, varav en tysk modell, 1900-talets första hälft.

285634. HJÄLMAR, 2 st, varav en tysk modell, 1900-talets första hälft.

Längd 29 respektive 31 cm (den tyska).

Skador, lagningar, klistermärken mm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 751