HEDNABORD, 1800-tal.

HEDNABORD, 1800-tal.
285611. HEDNABORD, 1800-tal.

Längd 125, bredd 62, höjd 61 cm.

Bruks/åldersslitage, färgfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!
285611. HEDNABORD, 1800-tal.

Antal besök: 2 664